Vaipkatted

Vaipkatted on väga head soojuse regulaatorid ja mürasummutajad. Samuti koguvad nad enda pinnale toas ringlevat tolmu, mis on tolmuimejaga lihtsasti eemaldatav.

Meil on laos suur valik vaipkatteid, mida saame lõigata just Teie äranägemise ja mõõtude järgi. Erikujuliste vaipkatete ja sisselõigete soovi korral saada meile vabas vormis visandatud joonis ning teeme kõik lõiked teie eest ise ära. Teil jääb üle vaid vaip õigesse kohta lahti rullida.

Pakume erinevaid lahendusi vaipkatte ääristamiseks. Ääristus on vajalik, et väip ei hakkaks äärest hargnema ega lagunema. Ääristus ei ole vajalik vaid juhul kui vaipkate ulatub seinast seinani ja kaetakse liistuga. Ääristuse lahendustega saab lähemalt tutvuda blogis. Saadame alati ka omapoolse soovituse koos päringu kinnitusega vastavalt antud vaipkattele.

Lisaks pakume suurt valikut vaipkatteid meie Euroopa partneritelt ka erilahendust nõudvatele projektidele. Leiame lahendused bürooruumidesse, kontorisse, avalikesse ja mujale, tagades vastavuse vajalikele nõuetele ja standarditele. Selleks võta meiega julgelt ühendust ning meie kogenud meeskond aitab leida just Teie jaoks sobiva lahenduse.

Küsi julgelt lisa – info@valleyvaibad.ee

Madalaaasaline

Enimkasutatud vaipkatted terve toa-/kontoripõranda katmiseks. Soodne ja vastupidav.

Vaata vaipasid

Reljeefne

Erinevate kõrguste ja tehnikate kombinatsioonides kootud vaipkatted.

Vaata vaipasid

Narmas

Kõrgema lõngaga, pehmed ja väga hubase miljöö loomiseks sobivad vaipkatted.

Vaata vaipasid

Enim vaadatud