Toote ümbervahetamine ja tagastamine

1. Klient on kohustatud alles hoidma müügipakendi, arve ja saatelehe. Probleemide ilmnemisel edastab klient originaalpakendis kauba koos dokumentidega ja tagastuslehega müüjale.

2. Kliendil on õigus tehingust 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode ümber vahetada või tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg hakkab kulgema arvates Toote valitud pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest, kulleri puhul arvates Toote Kliendi aadressini jõudmisest.

3. Klient on kohustatud tagastusest esmaselt teavitama E-poodi, esitades Müüjale vastavasisulise vabas vormis kirjutatud e-kirja ja saatma aadressile info@valleyvaibad.ee ning Toote postitama või kullerile üle andma. Toote kättesaamise kohta saadab Müüja Kliendi e-postile kinnituse. E-poe klienditugi vastutab Toote ümbervahetamis- või tagastusprotsessi eest vastavalt e-poe tagastustingimustele.

4. Klient saab Toote tagastada ükskõik millisesse Müüjale kuuluvasse kauplusesse. Antud kaupluste klienditeenindajad edastavad Toote E-poodi, kus teostatakse Toote ümbervahetamis- või tagastusprotsess. Toode jõuab E-poodi 5 tööpäeva jooksul. Toote kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse.

5. Tagastamisega kaasnevad saatekulud pakiautomaadi, postkontori või kulleri kasutamise korral katab Ostja.

6. Ümbervahetamise korral saadab E-pood Kliendile uue Toote vahetult peale ümbervahetamisele kuuluva Toote kättesaamist.

7. Toote saab ümber vahetada üksnes ostetud summa ulatuses teise toote vastu, kui sama toodet ei ole müüjal pakkuda.

8. Müüja tagastab Kliendile ostusumma koos ostuga kaasnenud transpordi kuluga 14 päeva jooksul arvates saabumisest E-poodi. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tegi tagastatava tellimuse makse.

9. Ostusumma tagastuse korral hüvitab Müüja Kliendile asjaomase ostuga seotud transporditeenuse kulu.

10. Ümbervahetatav või tagastatav Toode ei või olla kahjustunud või kulumisjälgedega, Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

11. Ostetud Toode ei kuulu tagastamisele, kui Toode on spetsiaalselt kliendile eritellimuse alusel valmistatud või ostetud.