Masinkootud vaibad

Vaibakudumismasinate kangastelgedel kootud vaibad on tänu pikale ajaloole ja pidevale arendusele omas valdkonnas väga kvaliteetsed ja vastupidavad. Tänu suurematele tootmismahtudele on masinkootud vaibad väga taskukohase hinnaga. Tänu materjalide ja tehnoloogi suurele arenguhüppele viimaste aastakümnete jooksul leiab ka masinkootud vaipade seas väga huvitava disaini ja värvilahendusega ning kõrgkvaliteetseid vaipasid.

Hinna määrab siinkohal suuresti materjal ja selle kogus. Materjali kogus on väga tähtsaks teguriks ka kvaliteedi määramisel ning kõige lihtsam on vaadata seda kaalu järgi, mis omakorda tuleneb vaiba kudumiseks kasutatava lõnga kaalust, kudumise tihedusest ja lõime kõrgusest.

Oleme partnerid vaibavabrikutega, kellel on pikk ajalugu ja suur kogemus vaiba tootmises. Tänu pikale koostööle oleme tutvunud nende toodangu kvaliteediga ning soovitame meil müügil olevaid vaipsasid kindlustundega, mis põhineb meie paljude varasemalt müüdud vaipade tagasisidel.

Naturaalsed

Naturaalsed vaibad esindavad tradistioonilisemat vaibakudumist pakkudes rõõmu ja soojust paljudeks aastateks ja õige hoolitsuse korral aastakümneteks.

Sünteetilised

Kunstlõngast vaibad sobivad väga hästi koju kus naturaalsetele materjalidele võib esineda allergiaid. Lihtne ja soodne viis kodu hubasemaks muutmisel.

Masinkootud vaibad