Käsitöövaibad

Aastast 1996 valmivad Vändra vaibavabrikus naturaalsed käsitöö-disainvaibad on hinnatud nii kodumaal kui kogu euroopas.

Käsitaftingvaipa võib nimetada pikaajaliseks investeeringuks ja seetõttu oleme pannud suurt rõhku vaipade vastupidavusele ajas. Matrerjalid nagu Uus-Meremaa vill, Tencel ja akrüül ning proffessionaalsed vaibakudumisvõtted on sümbioos mille tulemusel valmivad vaibad, mis pakuvad silmailu ja soojust aastakümneteks.

Meie vaipasid võib leida lugematutest interjööridest üle maailma: oleme valmistanud vaipasid nii eramutesse kui ka avalike interjööride tarbeks, samuti muuseumidesse ning ajaloolistesse hoonetesse. Tehtud töödega saab tutvuda kodulehel www.valley.ee.

Valley villa ja vill-Tencel materjali vaibad vastavad tulekaitse klassifikatsioonile Cfl-s1.

Kui meie e-poes ei leidu sobivat värvi, mustrit või vajaliku kujuga vaipa, siis võta meiega julgesti ühendust ja koostöös meie disaineritega leiame kindlasti sobiva lahenduse.

Vaibad on jagatud erinevateks kvaliteetideks materjali ja valmistamistehnikate järgi.

Tencel

Siidjalt pehme ning läikiv, kõrgkvaliteetne Tencel loob luksuslikku elegantsust igasse kodusse.
Tencel on looduslik materjal ning toodetud jätkusuutlikute põhimõtete järgi. Tänu eukalüpti pikale kiule ajab vaip vähem villakut ja on väga vastupidav kulumisele. Sarnaselt villale on Tencel toas väga hea kliimaregulaator. Meil kasutatav Tencel lõng on kaetud mustust hülgava kihiga, kaitsmaks vaipa plekkide eest ja tagamaks lihtsama puhastuse pikemaks ajaks.
Tencel ärkab ellu sellel käies, peegeldades jalajälgedelt valgust justkui liivalt mererannas.

Spirit – Uus-Meremaa vill

Valley enim müüdud kvaliteet on valmistatud 100% Uus-Meremaa villast. Kvaliteetne vaip tänu oma pehmusele ja vastupidavusele nii koju kui avalikesse ruumidesse. Spiriti kvaliteediga vaibad jäävad väga efektsed nii ühetoonilistena ja kirjude disainidega. Tänu villa headele omadustele on Spirit kvaliteedi vaibad  viimistluses väga hästi töödeldavad, rõhutades mustreid reljeefsete lõigete  ja aasalise ning lõigatud aasalise põimitud viimistlusega.

Naturelle – Uus-Meremaa vill

100% naturaalne, värvimata Uus-Meremaa lambavill on tänu oma pikale kiule äärmiselt vastupidav ja ihaldusväärne vaibamaterjal. Naturellet iseloomustavad kõik Spirit kvaliteedi omadused. Nende ainsaks erinevuseks on Naturellele iseloomulik rustikaalsus tänu värvimata lõngale.

Soul – akrüül

Tegemist on kõrgkvaliteetse kunstvillaga, mis on spetsiaalselt välja töötatud käsitafting vaipade valmistamiseks. Kollektsioon Soul sisaldab 100% akrüüllõnga ja pakub villavaipadele suurepärast alternatiivi. Meie uues värvivalikus on 36 uut looduslähedast tooni, pakkudes võimalust tuua interjööri rohkem naturaalset hõngu.

Käsitöövaip

Tencel

Siidjalt pehme, luksusliku läikega ning anti-allergeenne.

Naturelle

Rustikaalne, naturaalsete toonidega, värvimata lõngast vaip.

Spirit

100% Uus-Meremaa villast, pehme ja vastupidav vaip.

Soul

100% akrüül-kunstvill. Suurepärane alternatiiv naturaalsele villale.

Enim vaadatud